Harmonogram imprez



    KALENDARZ IMPREZ PRZEDSZKOLNYCH
    W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

    L.p

             Temat

        Termin

     Odpowiedzialni

    1.

    Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

          19 wrzesień

    Nauczyciele grup

                              

    2.

    „Sprzątanie Świata”

         20 wrzesień

    Nauczyciele grup

    3.

    Europejski Tydzień Sportu

         23-27   wrzesień

    Nauczyciele grup

    4.

     Dzień Chłopaka

         30   wrzesień

    Nauczyciele grup

     

    5.

    Dzień Edukacji Narodowej

         14 październik

    Nauczyciele grup

    6.

    Pasowanie na Przedszkolaka

         23 październik
            godz. 10.00     

    M. Badecka

     

    7.

    Dzień Niepodległości

         08 listopad

    D. Wyroba  

    8.

    „Andrzejki”

         29 listopad

    Nauczyciele grup

    9.

    Mikołajki

         06 grudzień

    Nauczyciele grup

     

    10.

    Wigilia dla dzieci
    i rodziców

         12 grudzień
          
    godz.1700

    Nauczyciele grup

     

    11.

    Bal dla rodziców

         05 styczeń 2020r

    D. Wyroba

    12.

    Dzień Babci i Dziadka

         24 styczeń 2020r
         Restauracja Śtantin    godz.10.00

    Nauczyciele grup

    13.

    Bal karnawałowy dla dzieci

        05 luty 2020r

    Nauczyciele grup

     

    14.

    „Walentynki”

        14 luty 2020r

    Nauczyciele grup

    15.

    Święto Kobiet
    i dziewczynek

        06 marca 2020r

    Nauczyciele grup

    16.

    Powitanie Wiosny

        21 marzec 2020r

    Nauczyciele grup

     

    17.

    Wielkanoc – zajączek

     

       08 kwiecień 2020r

     

    Nauczyciele grup

     

    18.

    Dzień Rodziny

     23 maj 2020r

    Nauczyciele grup

     

    19.

    Dzień Dziecka

     01 czerwiec 2020r

     

    Nauczyciele grup

    20.

    Biwak starszaków

     11 czerwiec 2020r

    D. Wyroba

     

    21.

    Pożegnanie starszaków

     18 czerwiec 2020r

    D. Wyroba
    Nauczyciele grup